Jeśli Twój samochód uległ kolizji drogowej, nie jesteś zmuszony do korzystania ze środków transportu publicznego bądź podwożenia przez zanjomych. W sytuacji, w której auto zostało uszkodzone nie z twojej winy, masz prawo do pojazdu zastępczego w ramach ubezpieczenia OC sprawcy. Taką właśnie usługę świadczy wypożyczalnia.org

Zapewniamy pomoc zarówno osobom fizycznym, jak i Klientom instytucjonalnym. O ile szkoda powstała w wyniku kolizji drogowej lub innego zdarzenia powstałego z winy działań osób trzecich – nie twoich to właśnie my zajmiemy się wszystkimi formalnościami z ubezpieczalnią a Ty cieszysz się z jazdy nowym autem zastępczym w tym samym segmencie którym jeździłeś/łaś.
Jako klient otrzymasz samochód zastępczy po podpisaniu umowy na okres, w którym trwać będzie likwidacja szkody powstała na twoim pojeździe. Okres użytkowania pojazdu zastępczego uzależniony jest od czasu wymaganego do naprawy pojazdu poszkodowanego oraz autoryzacji przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe sprawcy.Auto zastępcze ? zasady wypożyczenia:

Klient/Poszkodowany otrzymuje pojazd zastępczy na następujących zasadach:

  1. Rozliczenie kosztów wynajmu samochodu zastępczego następuje bezpośrednio z Towarzystwa Ubezpieczeniowego sprawcy kolizji, tzw. „system bezgotówkowy” lub „system kredytowy”.
  2. Brak konieczności wpłacania kaucji gwarancyjnej.
  3. Brak limitu kilometrów.
  4. Nieograniczona liczba kierowców uprawnionych do poruszania się samochodem zastępczym w okresie trwania najmu.Brak dodatkowych kosztów związanych z podstawieniem i zwrotem pojazdu zastępczego.